image
Linka,Norge,Larvik

Linka i tenkeboksen

Ønsket av Györ, i følge TV2

Anja Andersen sin varslede avgang i FCK, og de økonomiske problemene i klubben som kan medføre at håndballsatsningen i FCK ikke videreføres, gjør at Linn-Kristin Riegelhuth er i tenkeboksen.

Også samboer Einar Sand Koren er berørt av de økonomiske problemene i klubben. Dermed er de begge rammet, og sitter med flere spørsmål enn svar for øyeblikket, skriver ØstlandsPosten.

- Vi vet ikke selv noe annet enn det som har stått i media, men håper på mer informasjon på morgendagens trening, sier Riegelhuth ifølge ØstlandsPosten.

- Men dette er en kinkig situasjon både for Einar og meg. Det var jo ikke dette vi ble forespeilet da vi flyttet nedover, forteller hun.

Hva Linn-Kristin Riegelhuth og Einar Sand Koren gjør videre, er naturlig nok ikke avklart.

TV2 mener å vite at Linn-Kristin Riegelhuth skal være ønsket av den ungarske toppklubben Györ som nylig også sikret seg signaturen til Katrine Lunde Haraldsen.

Gÿor skal i følge TV2 ha Linka øverst på ønskelisten når klubben nå skal forsterke med en venstrehendt bakspiller.

Kommende kamper for Levanger

Dato Lagene Tid
08.09 Fjellhammer Levanger 18:30
12.09 Nordstrand Levanger 18:00
18.09 Levanger Stabæk 15:00
03.10 Flint Tønsberg Levanger 18:00
10.10 Levanger Sola 17:00
Postenligaen NM Europacup
Legg terminlisten i kalender
Ønsker du å legge enkeltkamper i kalenderen din, gå til Terminlisten
Hele terminlisten

Sesongkortene koster kr 1000 og kan kjøpes kontant i hallen eller utleveres mot fremvisning av kvittering. Benytt konto 4420 06 56366.

Levanger HK - Nordstrand

image
NM
E-Cup
image
NM
E-Cup